תפריט ראשי
 
איך לשמור על תכשיטים לאורך זמן?
 
Facebook
 

שני פ. רמת גן:
מדהים מדהים מדהים!
קיבלתי את הטבעת נישואין שלי והיא פשוט מדהימה.
הכל הגיע בזמן קצר ארוז בקופסת תכשיטים יפה.
מומלץ בחום!
קארינה ורמי חולון:

היה כל כך כיף, חבל על הזמן!
יצרנו קשר עם הצורפים חדד, והם הכינו לנו טבעות נישואין בדיוק כמו שביקשנו. עכשיו חברה שלי מתחתנת והמלצתי לה לרכוש  גם בחנות האינטרנט של הצורפים חדד.
שני פ. רמת גן:

 
 
היכן שמעת לראשונה על הצורפים חדד ?
[תוצאות]
 
מיגון ואבטחה לרכישה בכרטיס אשראי
 

   

תשלום בכרטיס אשראי באמצעות רמת האבטחה ומיגון הכי גבוהות ברשת כיום 128Bit-SSL או באמצעות תשלום עם PayPal.
    

 


טבעות זהב לגבר, טבעות זהב, טבעות עם חריטה, טבעות מיוחדות לגברים, טבעות יוקרתיות לגבר, טבעת לגבר שלי
 

קולקציית טבעות זהב לגבר

בעיצובים קלאסיים וייחודים עם טאצ' עדין ומיוחד בכל טבעת וטבעת ממיטב הצורפים שלנו.

טבעות לגבר בעבודת יד עם רמת גימור הכי גבוהה ומקצועית.שיתוף עם חברים
התייעץ או שתף עם חבר/ה תכשיט שאהבת בהודעה אישית - לחץ כאן
  


משלוחים חינם!

טבעת נישואין עם חריטה מיוחדת (4470)
טבעת זהב צהוב 14K,מקומר עם חריטה! ​טבעת עם חספוס באמצע ושלוש שורות לאורך עם חריטה בחיתוך יהלום מכל צד למראה בוהק ועשיר. הטבעת נעשית כולה בעבודת יד 100% ע"י הצורפים הכי מוכשרים בענף,ברמת גימור מקצועית

טבעת נישואין רוחב 5 מ"מ מחוספסת וקנט מבריק (4385)
טבעת זהב צהוב 14K ,טבעת דגם 4385 שטוחה מחוספס עם קנט מבריק ! הטבעת מגיע בזהב צהוב או לבן לפי בחירה. ​הטבעת נעשית כולה בעבודת יד 100% על-ידי הצורפים הכי מוכשרים בענף, ברמת גימור מקצועית ומוכשרת.

טבעת זהב לבן לגבר מחוספסת וקנט מבריק ברוחב 6 מ"מ (4386)
טבעת זהב לבן שטוחה עם חריטה! הטבעת מגיעה עם רקע חספוס גס וקנט מבריק בחיתוך יהלום למראה עשיר ומיוחד, טבעת ברוחב 6 מ"מ בעובי 1 מ"מ ובמשקל עד 5 גרם. ניתן להזמין את הטבעת בזהב לבן או צהוב לפי בחירה אישית.

טבעת זהב לגבר (4450)
טבעת זהב לגבר עם חריטה ! טבעת דגם 4450 מגיעה ברוחב 6 מ"מ ועובי עבה של 1.1 מ"מ ובמשקל של עד 4.5 גרם. ניתן להזמין את הטבעת בזהב צהוב או לבן לפי בחירה אישית.

טבעת זהב לגבר (4455)
טבעת זהב לגבר ! טבעת זהב דגם 4455 מגיעה עם רקע מט בהתזת חול למראה עדין ומיוחד, ופס מבריק בחיתוך יהלום בקנטים. ניתן להזמין בזהב צהוב או לבן 14 קראט, מחיר מיוחד למזמינים באתר.

טבעת זהב לגבר צהוב ולבן (4460)
טבעת זהב צהוב ולבן משולב ! טבעת זהב דגם 4460 מגיעה עם חריטה בחיתוך יהלום למראה נוצץ ועשיר, הטבעת מגיעה ברוחב 6 מ"מ ובמשקל עד 4.5 גרם. ניתן להזמין בזהב צהוב או לבן 14 קראט. מחיר מיוחד למזמינים באתר.

טבעת נישואין לגבר רוחב 4 מ"מ (4465)
טבעת זהב שטוחה לגבר! טבעת זהב דגם 4465 מגיעה עם חריטה בחיתוך יהלום למראה נוצץ ועשיר, טבעת ברוחב 4 מ"מ ובעובי 1 מ"מ במשקל עד 4 גרם.הטבעת נעשית כולה בעבודת יד 100% ע"י הצורפים הכי מוכשרים בענף.

טבעת נישואין פשוטה לגבר עם פס אחד לאורך (4550)
טבעת זהב לגבר עם פס, ברוחב 5 מ"מ ! טבעת זהב דגם 4550 שוקלת עד 4 גרם ומגיעה בזהב צהוב או לבן 14 קראט או צהוב 18 קראט לפי בחירה אישית. מחיר מיוחד למזמינים באתר.

טבעת זהב לגבר פסים משולבת זהב צהוב ולבן ברוחב 5 מ"מ (4560)
טבעת זהב לגבר שטוחה, ברוחב 5 מ"מ ! טבעת זהב דגם 4560 מעוצבת 3 פסים משולב צהוב ולבן בגימור מט עדין וניתן לשנות צבעים לפי בחירה אישית, טבעת בעבודת יד מקצועית. מחיר מיוחד למזמינים באתר.

טבעת נישואין לגבר פסים משולב צהוב ולבן (4435)
טבעת זהב לגבר עם חריטת פסים ! טבעת זהב דגם 4435 מגיעה ברוחב 5 מ"מ בעיצוב מיוחד ובשילוב של זהב צהוב או לבן 14 קראט או בצבע אחיד על כל הטבעת לפי בחירה אישית. טבעת מיוחדת בעבודת יד מקצועית.

טבעת זהב עבה לגבר ושלושה אבנים (4475)
טבעת זהב עבה לגבר עם 3 אבנים,טבעת דגם 4475 מגיעה בעובי של 2 מ"מ גובה,רוחב 5 מ"מ ובמשקל עד 5 גרם. הטבעת נעשית כולה בעבודת יד ע"י הצורפים הכי מוכשרים בענף. טבעת חזקה, איכות מצוינת הכוללת כוח עמידה לשנים

טבעת זהב לגבר ברוחב 5 מ"מ (4480)
טבעת זהב לגבר, טבעת דגם 4480 ברוחב 5 מ​"מ שטוחה וחלקה עם שבירות בחיתוך יהלום לרוחב הטבעת למראה ייחודי נוצץ ומרשים. הטבעת נעשית כולה בעבודת יד ע"י הצורפים הכי מוכשרים בענף, ברמת גימור מקצועית ומוכשרת.