הנחיות לרכישה ותשלום בהעברה בנקאית


איך אני מבצע הזמנה ורכישה בהעברה בנקאית?
על מנת לרכוש מהצורפים חדד ולשלם בהעברה בנקאית לחשבון להצורפים חדד עליך כלקוח לבצע הזמנה של המוצר המבוקש באתר האינטרנט הצורפים חדד תחת הדומיין  www.wedding-ring.co.il על ידי הוספת המוצר לסל הקניות ובחירה באמצעות תשלום בהעברה בנקאית ושליחת טופס הזמנה עם פרטים אישיים, כגון: כתובת אימייל ושם מבצע ההזמנה כפי שיוצג המוטב בעת העברה בנקאית לחשבון הצורפים חדד.

לאחר יצירת הזמנה באתר הצורפים חדד יסופק לכם מספר הזמנה בעל 7 ספרות ייחודי שגם יישלח למייל הלקוח מהכתובת הייחודית הזאת בלבד Hazorfhim-Hadad@wedding-ring.co.il ואותו תמסרו בעת העברה בנקאית.

הזמנה חדשה שלא הועבר תשלום לגביה תבוטל באופן מוחלט לאחר 8 יום.

*שם המוטב וכסף שנכנס לחשבונה של הצורפים חדד בהעברה בנקאית חייב להיות תואם לפרטי הלקוח הרשום במערכת.על גבי ההזמנה שהונפקה באתר.
כסף נכנס אשר שם בעל חשבון הבנק אינו ידוע להצורפים חדד - יוחזר מיידית.
 פרטי החשבון להעברה בנקאית:
שם המוטב: הצורפים חדד
שם הבנק: 12 בנק הפועלים
מספר סניף: 650
מספר חשבון: 528540
מספר הזמנה: לזיהוי מהיר התשלום יש לספק בעת העברה את מספר ההזמנה שנשלח למייל הלקוח (7 ספרות)


איך אני מבצע העברה בנקאית לפקודת הצורפים חדד?

העברה מחשבון הלקוח לחשבון של הצורפים חדד במטבע של שקלים מחשבון בנק ישראלי לחשבונה של הצורפים חדד.
ניתן לבצע זאת דרך אתר הבנק באינטרנט או באמצעות הסניף.

העברה בנקאית לוקחת יום עסקים אחד. לדוגמא: ביצוע העברה בנקאית רגילה ביום שני ב 10:00 בבוקר (שעות פעילות הבנק) לפקודת הצורפים חדד, תתקבל בחשבון של הצורפים חדד ביום שלישי בבוקר עם פתיחת יום העסקים.

על מנת שנוכל לקדם את העסקה במהירות הרצויה, יש להעביר להצורפים חדד את העתק ההעברה. את העתק ההעברה ניתן לבקש מהבנק ומומלץ לבקש במייל. ישירות לתמיכה שלנו ב service@wedding-ring.co.il יש לציין את מספר ההזמנה בגוף המייל בכדי שנוכל לקשר את המסמך לבעליו. (בישראל, לאחר ביצוע העברה רגילה, ללקוח האפשרות לבטל את העסקה עוד באותו יום העסקים, לכן הצורפים חדד שולחת אישור להעברה רק לאחר 1-2 ימי עסקים).

אישור העברה רק לאחר העברת הכסף לחשבון המוטב "הצורפים חדד" בפועל תהליך זה יכול לקחת 1-2 ימי עסקים.

מוצרים לא יימסרו לפני סיום תהליך התשלום.

באחריותך להקליד נכון באתר הבנק באינטרנט או למסור לפקיד הסניף שלך בעת העברה את פרטי חשבון הצורפים חדד שמוצגים באתר תחת הדומיין www.wedding-ring.co.il כל נזק שייגרם ללקוח מהקלדת פרטים שגויים באחריותו הבלעדית.